KONST / Litografier / Litografi 9513257
nr 951 3257
Petter Zennström
(f. 1945), Sverige
Litografi, Petter Zennström (f. 1945), 111/320, signerad, motivet: 28x34
Petter Zennström, svensk målare född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 mars 2015
kl 20:21:07
27/3 18:38:31
100 kr
29/3 17:24:45